עיצוב מקל ההליכה שלך

מקל הליכה

מאז ומעולם נחשבו מקלות הליכה לאמצעי או לאביזר אופנה. ניתן לראות מפורסמים רבים בעבר שנעזרו במקל הליכה והפכו אותו לחלק מסימן העיקר שלהם. ניתן לראות שהצעד הראשון במקרים רבים בעיצוב מקל ההליכה לאחר בחירת המקל הנכון עבורכם הוא הוספת לוח חרוט למקל עצמו. בין אם מדובר במקל מעץ או ממתכת, כיום מקלות רבים מגיעים עם מקום ייעודי ואפשרות להוסיף חריטה אישית מעוצבת. כדאי לבצע את החריטה במקום מקצועי ולא לנסות לעשות זאת בעצמכם אלא אם יש לכם את הידע והכלים המקצועיים לעשות זאת. ניתן להוסיף שם מלא או ראשי תיבות אם המקום מצומצם או לחלופין איזשהו סמל קטן המזוהה איתכם. אפשרות אחרת שאנשים בוחרים לרוט על המקל היא תאריך של אירוע חשוב או של קבלת המקל. במקרים בהם אין מקום לחריטה ישנה אפשרות לעיתים להדביק לוח חרוט על מקום ייעודי במקל עצמו – https://www.goldpharm.co.il/product-category/%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%aa%d7%a0%d7%95%d7%a2%d7%94/%d7%9e%d7%a7%d7%9c-%d7%94%d7%9c%d7%99%d7%9b%d7%94/

אפשרות נוספת פרט לשם, ר"ת, תאירך או ציור הוא מוטו לחיים. מעין אמירה קצרה ומשמעותית הנחרטת בצורה מעוצבת על המקל. במידה ויש לכם יד טובה אז ניתן אפילו בחומרים מסוימים לחרוט את הסלוגן בעזרת מטבע חזק כמו של עשר אגורות.

פרט לחריטה, אפשרות עיצובית נוספת היא הוספת מעין מדבקה או תג למקל ההליכה סביב הידית או בהדבקה לגוף המקל. בין ההדבקות הפופולריות ניתן למצוא סמלי יחידות בצבא, דגלי מדינה, מועדוני כדורגל, כלבים, חתולים, סוסים, סמלים של להקות ועוד. ניתן למצוא תגיות כאלו של אנשים מפורסמים, מקומות או בעלי חיים. תוספת בצבעים חיים יכולה לשנות מאוד את אופי המקל שלך. תוספות פופלריות נוספות הן משרוקיות לכלבים או במדינות אירופה לברווזים או עיצוב אישי באמצעות גילוף ייחודית של ידית המקל. כאן אפשר למצוא יצירות אומנות של ממש עם גילופי ראשים של מקלות בצורות של ראשי חיות או פרצופים של אנשים. ניתן לעשות שימוש ביציקת שרף – שרף הוא חומר נהדר שכאשר יוצקים אותו לתבנית ואז מציירים אותו אפשר לגרום לו להיראות בדיוק כמו הדבר האמיתי.